Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 09.04.2017, 09:22
Ktoś sprawdził i obecnie Wisła w górnej 8-mce jechałaby do Legii, Lecha, Jagi i Pogoni. U siebie natomiast Zagłębie, Lechia i Płock.
Szkoda, że chociaż jeden z tych wyjazdów nie byłby jeszcze w Krk. Z drugiej strony większa szansa na wygrane u siebie.
Odpowiedz cytując