|
Ktoś sprawdził i obecnie Wisła w górnej 8-mce jechałaby do Legii, Lecha, Jagi i Pogoni. U siebie natomiast Zagłębie, Lechia i Płock.
Szkoda, że chociaż jeden z tych wyjazdów nie byłby jeszcze w Krk. Z drugiej strony większa szansa na wygrane u siebie.
|