|
Da radę jeszcze kupić jakiś sensowny telefon z klawiatura numeryczną? Mam dość klikania po ekranie, zależy mi jedynie na gpsie (google maps najlepiej). Wyszukałem jedynie jakieś blackberry ale klawiatura qwerty też mi srednio pasowała. Ma dzwonić, łatwo pisać sms i mieć nawigacje. Ktoś coś wie?
|