Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
topamers
Member
Od: 06.2013
Offline
#
23764
09.04.2017, 08:05
Wczoraj to Gonzalez wcale nie był lepszy od Urygi. Obaj elektryczni. Ivan wydawał się spoko transferem a teraz pikuje w dół.
topamers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do topamers
Znajdź inne posty napisane przez topamers