Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23758
Stary 08.04.2017, 21:46
Najlepsze jest to, że tak strasznie płakał iż nie dostaje szans. To ją dostał i nie wykorzystał. Zagrał słabo, 2/10 bo ze dwa razy trafił w piłkę ale poza tym graliśmy jakby to powiedzieć z jednym stoperem.
Zoran czekamy na Cb.
Odpowiedz cytując