morganfield napisał(a):

|
Co ten artykuł ma wspólnego z postawą Małeckiego na boisku, a do której odnosi się Drozd?
|
Z pozoru żaden, ale
Po prostu Mały jest lubiany przez kolegów. A to że w meczu są emocje to czasem są i emocjonalne reakcje na boisku. A po meczu wszyscy znowu są kolegami. I jak widać nikomu to nie przeszkadza. Trenerowi również.
To Mały jest tym który motywuje innych kolegów "łączy nas wspólny cel".
A Drozd z całym szacunkiem jak typowy kibic parchów za błoń szuka dziury w całym żeby popsuć atmosferę, dojebać.
Nie akceptuje tego. Jakby postawa Małego źle wpływała na drużynę Kiko i Junco już dawno by działali.