A gdyby zrobić hybrydę, tj. 18 zespołów + system z trzecią rundą taki jaki jest?
Meczów rzeczywiście wtedy byłoby sporo, 34 + 8, no ale z drugiej strony mamy tylko jedne rozgrywki pucharowe w kraju, a większość naszych drużyn eksportowych odpada jeszcze w wakacje
