Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 08.04.2017, 09:29
A gdyby zrobić hybrydę, tj. 18 zespołów + system z trzecią rundą taki jaki jest?

Meczów rzeczywiście wtedy byłoby sporo, 34 + 8, no ale z drugiej strony mamy tylko jedne rozgrywki pucharowe w kraju, a większość naszych drużyn eksportowych odpada jeszcze w wakacje
Odpowiedz cytując