Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.04.2017, 07:21
Już za długo trwała przerwa od pucharów. Stęskniłem się za Wisełką w Europie. Wystarczy wyprzedzić 2 drużyny w tabeli. O ile z Zagłębiem nie będzie problemów, o tyle z pozostałe drużyny znacznie odjechały Wiśle. Po podziale będzie troszkę łatwiej.
Odpowiedz cytując