|
zawsze twierdzilem ze jedyna rzecza ktora moglaby troche podniesc poziom polskiej ligi - to liga 10 zespolowa i sezon 4 rundowy - .....skale trudnosci podnioslbym jeszcze zeby 3 druzyny lecialy z ligi - albo 2 i trzecia w barazach ,...wtedy KAZDY mecz sezonu bylby wazny i na wage zlota ......u nas bedzie niestety 18 albo i 20 zespolow i zadnych emocji w sezonie ....zbyt duzo jest kolesiostwa itp bo zbyt wielu dzialaczy - trenerow i skorokopaczy musi byc blisko extraklasy .... mysle ze liga 10 zespolowa i 4 rundy bylaby najlepszym rozwiazaniem ....to spowodowaloby ze zaplecze extraklasy tez nie byloby takie zle ...a spadek 3 druzyn powoduje ze co rok bylaby wieksza rotacja itp
|