|
Wisła powinna wygrać na luzie.
W podstawowej 11 zagra pewnie Stilić. Zakładam że to my będziemy prowadzić grę więc w tym wypadku da więcej niż Llonch.
Jeżeli nasza defensywa będzie tak zwarta jak w przypadku lecha, nie powinno być problemu z utrzymaniem czystego konta.
0:2 (Stilic, Brlek)
|