Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#455
Stary 07.04.2017, 08:52
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
to co tu piszecie mnie po prostu rozpie....la. jakie kalkulacje? Wisła ma po prostu wygrywać a nie w matematykę się bawić, najlepiej zdobyć 9 pkt w ostatnich trzech meczach rundy zasadniczej i już jest dobra pozycja wyjściowa do grupy mistrzowskiej. Wasze gdybanie można skomentować tylko trzema słowami pierdo...icie jak potłuczeni (większość z Was). Także jutro w Niecieczy krok nr 1, potem w Lany Poniedziałek nr 2 i w meczu z Łęczną nr 3. a nie jak to warto rozegrać, a może rezerwowi, a może tabela kto z kim gdzie, a może jeszcze to a może tamto. koniec spekulacji Wisła ma wygrywać i już.
na szczęście Ramirez wydaje się mieć podobne podejście. Najważniejszy jest następny mecz. Zero kalkulacji, i mam nadzieję tak do końca sezonu.

A co do wygrania Pucharu przez lecha. Czy wy naprawdę myślicie że arka az tak przyfarci? Moim zdaniem tym pucharem narobią sobie tylko złego i wyrastają na poważnego kandydata do spadku (razem z sąsiadką lekkich obyczajów )
Odpowiedz cytując