Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11895
Stary 06.04.2017, 22:51
Tak z przypadku znalazłem sobie ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=1p-1ukxBLak

A potem zobaczyłem kilka kolejnych filmików tej Wisły z Żurawskim, itp. Kontrast pomiędzy Wisłą z ostatnich lat a tamtą jest ogromny. Wyobraża sobie ktoś teraz tak szybkie i dokładne wykonanie rzutu rożnego jak w 3 minucie ww. filmu? wszystko z pierwszej piłki. Bo ja nie.

I to co bardzo rzuca się w oczy: dużo szybsze, dużo dokładniejsze rozegranie w ofensywie, piłkarze o dużo większych możliwościach. Melikson w tamtej drużynie nie wyróżniałby się zbyt specjalnie. To był dream team. Pol Llonch przy Cantoro to drewniak, a Szymkowiak na tle Mączyńskiego to jak Messi.


mcks napisał(a):Wyświetl post
Tylko że Melikson w swojej grze bazował na tym, że miał niewiarygodnie świetne przyspieszenie i szybkość. Oczywiście techniki nie można mu odmówić, to był piłkarz przerastający tę ligę o lata świetlne i odżidża nie ma się nawet co do niego porównywać pod tym względem (chociaż to też dobry piłkarz).

Ale to było 6 lat temu. Maor ma teraz już 33 lata. Nie sądzę, żeby nadal był aż takim wymiataczem.
Ale i tak byłby dużo lepszy od obecnego Stilicia
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 06.04.2017 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując