Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1693
Stary 06.04.2017, 17:33
18 druzyn to mialo byc jeszcze przed ESA37 tak wiec nie jestem zdziwiony tym pomysłem Bonka. Mi to tam w sumie roznicy nie robi jak beda wygladały rozgrywki, jakie wynalazki beda grały w ekstraklasie
Odpowiedz cytując