Temat
:
[XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 31 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
189
06.04.2017, 17:07
Tak tylko delikatnie broniąc RB9, jak się wy.......ił tam w polu karnym to dokładnie w tym samym miejscu po zmianie stron się bodaj pawłowski też wyjebał, więc możliwe że coś było na rzeczy z trawą.
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz