Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 06.04.2017, 15:04
nie oglądałem meczu , ale z tego co czytam zagralismy chujnie , ale tutaj mam pytanie , czy to nie jsst przpyadkiem idealne zobrazowanie powiedzenia "gramy tak jak przeciwnik pozwala" ? gralismy przeciez z druzyną walczącą o misstrzostwo i puchar polski , wielkrotnie na tym forum uznawana za grajaca aktualnie najlepsza pilke w kraju , a Nenad Bielica byl tutaj wychwalany pod niebiosa

moze w tym konktekscie ta gra nasza jednak (i zdobyty remis) zasluguje na uznanie ?
Odpowiedz cytując