ABGwislakABG napisał(a):

|
Dokładnie. U nas taki gol możliwy jedynie, gdy grasz przeciwko Iwanskiemu i jego pressingowi.
|
Dokładnie. Co za partacze w tym Spartaku grajo. Tylko nasza Ekstraklasa! Cudze chwalicie, swego nie znacie! Bóg, Honor, Ojczyzna!!! W Anderlechcie by nie weszło!