Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11894
Stary 05.04.2017, 18:33
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. U nas taki gol możliwy jedynie, gdy grasz przeciwko Iwanskiemu i jego pressingowi.
Dokładnie. Co za partacze w tym Spartaku grajo. Tylko nasza Ekstraklasa! Cudze chwalicie, swego nie znacie! Bóg, Honor, Ojczyzna!!! W Anderlechcie by nie weszło!
Odpowiedz cytując