Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.04.2017, 18:20
czy z ekonomiczno-kibicowskiego punktu widzenia niejest najlepiej zajac 8 miejsce wtedy mamy u siebie 3 mecze ale za to z 1, 2 ,i 3 - czyli 7egie , amike i jage mielibysmy znowu u siebie czy sie myle wtydaje mi sie ze najgorzej w tym wypadku zajac 5 miejsce bo u siebie mamy wtedy druzyny nr 6,7,i 8 czy ja zle mysle
Odpowiedz cytując