czy z ekonomiczno-kibicowskiego punktu widzenia niejest najlepiej zajac 8 miejsce

wtedy mamy u siebie 3 mecze ale za to z 1, 2 ,i 3 - czyli 7egie , amike i jage mielibysmy znowu u siebie

czy sie myle

wtydaje mi sie ze najgorzej w tym wypadku zajac 5 miejsce bo u siebie mamy wtedy druzyny nr 6,7,i 8

czy ja zle mysle
