Najważniejsze jest spotkanie z Termalicą, ewentualne zwycięstwo dawałoby nam niesamowity komfort w tabeli. Zarówno Korona (z Ruchem) jak i Wisła Płock (z G. Łęczna) grają z niewygodnymi rywalami, w razie utraty jakichkolwiek punktów odjeżdżamy im na 5 punktów w tabeli.
Reasumując, perfekcyjnie byłoby mieć po następnej kolejce 6 punktów przewagi nad 8. drużyna w tabeli, co jest absolutnie wykonalne
