St Yabol napisał(a):

Wg mnie z tych trzech meczy, które nam pozostały ten ostatni z Łęczną będzie najtrudniejszy. Smuda co by o nim nie mówić robi tam niezłą robotę, a do tego dochodzą nasze problemy wyjazdowe.
Mam nadzieję, że unikniemy takich emocji jak przed rokiem.
|
i wlasnie trzeba zrobic wszystko zeby mecz z Leczną byl o nic,tzn miec juz awans.jechac na teren zdesperowanego zespołu gdzie jest Smuda,kapka knuje , bron panie Boze bo moze byc tragedia,awans musimy zapewnic sobie wczsniej.