Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13045
Stary 04.04.2017, 21:07
Wiem , że jeszcze dużo czasu do meczu z Zagłębiem Lubin, ale mam pytanie czy będzie otwarta Strefa Kibica tak, aby bilety można było w Wielką Sobotę lub 1wszy Dzień Świąt ?
Odpowiedz cytując