Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
Od: 05.2016
Offline
#
11882
04.04.2017, 10:30
Ktos z obecnych tutaj osob jest w bliskim kontakcie z ludzmi z klubu i wie jaka kwote chce przeznaczyc klub na transfery w letnim okienku?
Jay jay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jay jay
Znajdź inne posty napisane przez Jay jay