|
Piszę ogólnie, mając w pamięci sposób w jaki przyczyniali się do zwalniania trenerów co poniektórzy. Piszę to raczej ku przestrodze. Jak jesteś inteligentny, to sam sobie popatrz na boisko kto jest egoistą, kto macha rękami do kolegów i wyciągaj wnioski. Mądry sam zrozumie. A na craxę, sam się przenieś jak masz ochotę.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|