Dariook napisał(a):

Niekoniecznie. Wielce prawdopodobne jest to o czym wspominał kolega Szprotson. Dajemy ci teraz mniej ale jak się wykażesz to przedłużając już dostaniesz o wiele więcej. Doskonała opcja dla klubu...Załuska zapierdala a Wisła ma minimalna pewnosc ze z zawodnika będzie pożytek.
Klub wcale nie ma obowiązku przedłużenia kontraktu jesli uzna że jest on dla nas i tak niekorzystny. Mozna usiąśc i renegocjować, bo coz innego w takim wieku Załusce pozostaje? Ma bardzo nierówny poziom i żaden klub mu nie da kontraktu na wiecej niz 1,5 roku oraz choć z połową tej kwoty.
Wisła tutaj rozdaje karty. Chyba że wszystko wchodzi z automatu...i całe nasze dywagacje o kant dupy rozbić
|
Są może trzy kluby które mogłyby mu dać takie pieniądze w naszej lidze: Legia, Lechia i (ale tu nie jestem pewny) Amica. Żaden z nich raczej po niego nie sięgnie, bo mają lepszych bramkarzy.
Jedyną alternatywą jest dla niego ewentualny zagraniczny kontrakt (liga Szkocka, Championship) jak się menedżer postara. W przeciwnym wypadku dostanie normalny kontrakt u nas i tyle w temacie.
A tak między nami to podejrzewam, że znajdzie się paru ogarniętych bramkarzy w niższych ligach i krajach ościennych.