Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23724
Stary 03.04.2017, 16:11
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie. Wielce prawdopodobne jest to o czym wspominał kolega Szprotson. Dajemy ci teraz mniej ale jak się wykażesz to przedłużając już dostaniesz o wiele więcej. Doskonała opcja dla klubu...Załuska zapierdala a Wisła ma minimalna pewnosc ze z zawodnika będzie pożytek.
Klub wcale nie ma obowiązku przedłużenia kontraktu jesli uzna że jest on dla nas i tak niekorzystny. Mozna usiąśc i renegocjować, bo coz innego w takim wieku Załusce pozostaje? Ma bardzo nierówny poziom i żaden klub mu nie da kontraktu na wiecej niz 1,5 roku oraz choć z połową tej kwoty.

Wisła tutaj rozdaje karty. Chyba że wszystko wchodzi z automatu...i całe nasze dywagacje o kant dupy rozbić
Są może trzy kluby które mogłyby mu dać takie pieniądze w naszej lidze: Legia, Lechia i (ale tu nie jestem pewny) Amica. Żaden z nich raczej po niego nie sięgnie, bo mają lepszych bramkarzy.

Jedyną alternatywą jest dla niego ewentualny zagraniczny kontrakt (liga Szkocka, Championship) jak się menedżer postara. W przeciwnym wypadku dostanie normalny kontrakt u nas i tyle w temacie.

A tak między nami to podejrzewam, że znajdzie się paru ogarniętych bramkarzy w niższych ligach i krajach ościennych.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.04.2017 o godz. 16:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując