|
Ojtam... mają jeszcze siedem spotkań w grupie spadkowej. Dlaczego mieliby okazać się gorsi od innych?
Pewnie liczą, że Filipiak znowu zaproponuje im premie za utrzymanie. Wtedy zaczną kopać piłkę bardziej prosto
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|