Patryko napisał(a):

|
Jeżeli podana wyżej kwota jest prawdziwa to Załuska chyba upadł na głowę, że jest tyle wart. To jest brutto jakies 200k euro, takie kontrakty to chyba teraz tylko w 7.
|
Nie Załuska, tylko poprzednie władze klubu podpisywały takie kontrakty. A później były cyrki jak z Cierzniakiem...