ghost_ napisał(a):
|
No i o to chodzi, nie da się (a raczej: jest mega ciężko) być jedyną drużyną z ligi, która nie notuje gorszych serii. "Bez serii Wdowczyka bylibyśmy 3" to po prostu fantastyka. Bez serii Hasiego w Lidze Mistrzów Legia grałaby w 1/8
|
Po pierwsze to nie napisałem 'bez Wdowczyka" bo nie uważam, że ta seria jest jedynie jego winą, ale całej sytuacji w klubie. Np przegrana z Ruchem była spowodowana głównie zamieszaniem z Meresińskim', radzę przeczytać ostatni duży wywiad z Głowackim jak ogromny wpływ miało to na drużynę.
Jasne, można mieć słabszy moment w sezonie, ale pokaż mi ile drużyn np w ostatnich 5 latach miało serię 7 porażek z rzędu? 2,3? A może tylko my?
Spokojnie do wyciągnięcia były zwycięstwa z Ruchem, Śląskiem. Z Koroną, Jagiellonią i w derbach wynik też mógłby być inny.
Zgadzam się z przedmówcą, że Stillić dalej 'to' ma. W dodatku kilka razy nawet stosował pressing. Spokojnie mógł zaliczyć 2-3 asysty i całkiem inaczej byłby odbierany jego występ.