Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23710
Stary 02.04.2017, 19:44
Załuska jest ok, ale bez cudów. W najgorszym wypadku będzie Misiek bronił. Łukasz jest w porządku, ale jeśli będzie chciał zarabiać krocie to krzyżyk na drogę, bo krocie to on wart nie jest.
Odpowiedz cytując