Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
abcabc
Senior Member
Od: 02.2014
Offline
#
23709
02.04.2017, 17:31
raindog
napisał(a):
Atmosfera w klubie jest chyba niezła:
https://twitter.com/IvanGonzalezL5/s...00207431565312
A to zdjęcie Gonza...Niezła panna, ale pies najlepszy. W kubraczku i do tego jeszcze z kapturkiem.
Może już ultrasem został?
https://twitter.com/IvanGonzalezL5/s...06360523853824
abcabc
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez abcabc