Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 02.04.2017, 16:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@ghost_

chyba nas jednak nie doceniasz, bo w końcu niedawno ograliśmy u siebie gładko lidera (Jagę), ograliśmy jeszcze bardziej gładko Lechięm a gdyby nie fatalna seria za wdowczyka to teraz bylibyśmy w czołówce i bili się o mistrza. Poza tym w naszej lidze mistrzostwo zdobywa nie ten który wygra z legią czy lechem, ale ten który gra najrówniej. Pokazuje to przykład Jagielloni czy Piasta w zeszłym sezonie.

wierzę, że stać nas na 3-4 miejsce jeszcze w tym sezonie, ale dużo zależy od wyników innych drużyn
No i o to chodzi, nie da się (a raczej: jest mega ciężko) być jedyną drużyną z ligi, która nie notuje gorszych serii. "Bez serii Wdowczyka bylibyśmy 3" to po prostu fantastyka. Bez serii Hasiego w Lidze Mistrzów Legia grałaby w 1/8
Odpowiedz cytując