Karherop napisał(a):

@ghost_
chyba nas jednak nie doceniasz, bo w końcu niedawno ograliśmy u siebie gładko lidera (Jagę), ograliśmy jeszcze bardziej gładko Lechięm a gdyby nie fatalna seria za wdowczyka to teraz bylibyśmy w czołówce i bili się o mistrza. Poza tym w naszej lidze mistrzostwo zdobywa nie ten który wygra z legią czy lechem, ale ten który gra najrówniej. Pokazuje to przykład Jagielloni czy Piasta w zeszłym sezonie.
wierzę, że stać nas na 3-4 miejsce jeszcze w tym sezonie, ale dużo zależy od wyników innych drużyn
|
No i o to chodzi, nie da się (a raczej: jest mega ciężko) być jedyną drużyną z ligi, która nie notuje gorszych serii. "Bez serii Wdowczyka bylibyśmy 3" to po prostu fantastyka. Bez serii Hasiego w Lidze Mistrzów Legia grałaby w 1/8
