|
Szczerze powiem większość z nas wypowiada się na tym forum od lat, prawdopodobnie od wielu też lat interesuje się futbolem. Ramirez nie poprawił gry w defensywie ta gra wygląda pewniej dlatego, że od samego początku gramy w tym samym zestawieniu personalnym w tej formacji. Wdowczyk zaczął ten sezon od kilku porażek nie dlatego że jest słabym trenerem a dlatego, że w każdym z tych spotkań na początku sezonu graliśmy w innym składzie, nie ma to takiego wielkiego znaczenia jak rotuje się skrzydłowymi, napastnikami ale w obronie musi być stabilizacja. Na prawdę w organizacji gry nie ma takiego postępu jak się niektórym wydaje (gdzie gra na jeden kontakt , kombinacyjna z udziałem 3-4 zawodników). Dajmy czas Ramirezowi bo żeby wystawiać ocenę trenerowi musi upłynąć sporo czasu zwłaszcza przy dość sporych ruchach kadrowych w naszej drużynie. Moim zdaniem gra Wisły w następnych miesiącach nie będzie o wiele lepiej wyglądać bo nie oszukujmy się zawodników mamy jakich mamy Ci najlepsi są na końcu swojej drogi sportowej a pozostali poza 1 czy 2 przypadkami raczej z potencjałem na środek tabeli.
|