Wyświetl pojedynczy post
kalafior1993
Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 02.04.2017, 14:47
Co nie którzy są tu chyba ślepi. Brożek źle zagrał?! Źle to grał Boguski, Małecki czy Gonzalez w 1 połowie. Brożek praktycznie KAŻDĄ zgrywał kolegom i świetnie grał tyłem do bramki. Nie miał okazji do strzelenia gola, ale kilka jego świetnych podań czy klepek mogło takiego dać gdyby Boguś strzelił. Po wejściu Zdenka nic nie gralismy z przodu i kompletnie nic nie wniósł do gry, choć powinien być napakowany jak kabanos i rozbijać obrońców Lecha. Porównując grę Brożka tyłem do bramki , a Zachary w Warszawie czy Zdenka z Lechem to Niebo a Ziemia
Odpowiedz cytując