Barti napisał(a):

|
Fan w języku polskim to kibic, miłośnik. A sajko? Serio pytam, bo używasz słowa którego nie rozumiem, a chciałbym poznać jego znaczenie i mam nadzieję, że admini wybaczą mi małą dygresję. Czy to jest jakieś określenie regionalne kogoś?
|
Sajko fan to fonetycznie napisane angielskie stwierdzenie "Psycho Fan"
