Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 02.04.2017, 13:18
Barti napisał(a):Wyświetl post
Fan w języku polskim to kibic, miłośnik. A sajko? Serio pytam, bo używasz słowa którego nie rozumiem, a chciałbym poznać jego znaczenie i mam nadzieję, że admini wybaczą mi małą dygresję. Czy to jest jakieś określenie regionalne kogoś?
Sajko fan to fonetycznie napisane angielskie stwierdzenie "Psycho Fan"
Odpowiedz cytując