ashkeczup napisał(a):

|
Nie słyszałeś nigdy słowa 'fan' funkcjonującego w języku polskim?
|
Fan w języku polskim to kibic, miłośnik. A sajko? Serio pytam, bo używasz słowa którego nie rozumiem, a chciałbym poznać jego znaczenie i mam nadzieję, że admini wybaczą mi małą dygresję. Czy to jest jakieś określenie regionalne kogoś?