Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23706
Stary 02.04.2017, 12:37
Miałem rację co do Załuski:

Cytat:
Jeszcze w temacie Łukasza Załuski.. czemu Wisła Kraków nie skorzystała z opcji automatycznego przedłużenia z nim kontraktu? oczywiście, że by to zrobiła. Ale jest jedno małe "ale". Gdyby to zrobiła to Załuska byłby najlepiej zarabiającym piłkarzem przy Reymonta (klauzura gwarantowała mu ponad 70 000 złotych miesięcznie (!), a więc ogromne pieniądze). Wisły choćby było stać na takie kontrakty to nie może popełniać błędów poprzedników, którzy podpisując właśnie tego typu kontrakty doprowadzili Klub do katastrofalnej sytuacji finansowej. I nie oznacza to, że Załuska nie będzie dalej bramkarzem Wisły. Teraz po prostu warunki dyktuje on sam i jego menadżer (Rafał Szczypczyk - anonim w świecie piłkarskim, który kiedyś zaliczył wpadkę z Dariuszem Dudkiem, który chyba był najpoważniejszym piłkarzem jakiego "prowadził"). Wiecie jak to jest ogólnie z menadżerami.. Wisła jest skłonna dogadać się z nim i samym Załuską, ale na trzeźwych warunkach kontraktu. Jeżeli nie to trudno. Nic na siłę. A Łukasz sam sobie powinien odpowiedzieć na pytanie czy warto w wieku 34 lat szukać innych rozwiązań skoro jest mu dobrze przy Reymonta i rozgrywa jeden z lepszych sezonów w swojej karierze. Jeszcze kwestia menadżera, a z nimi jest różnie.
Ciekawe ile on kasował w Niemczech....
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 02.04.2017 o godz. 12:45.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując