|
Jezeli chodzi o Ramireza to powtorze to, co mowilem bodajzejuz po trzeciej kolejce.
Jestem pod wrazeniem, jak niektorzy pilkarze indywidualnie sie poprawili.
Glowacki gra jedna z lepszych rund z ostatnich 2-3 sezonow. Brlek w koncu rozblysl i staje sie (juz jest?) naszym kluczowym zaowdnikiem. Cywka prz ilu trenerach nie pelni jakiejkolwiek roli w tym zespole, a teraz przynajmniej niezle gra na prawej obronie. Sadlok pewny, solidny i biorac pod uwage nasza nedze na lewej obronie w reprezentacji, moze tam zagoscic na dluzej. Malecki ostatnio akurat labiej, ale jego 2 gole w tej rundzie to efekt pomyslu Ramireza na ustawianie go na 16 przy roznych.
Jest ogromna roznica jezeli chodzi o gre w defenywie. Tutaj wystarczy spojrzec na czysta statystke. A my przeciez w zimie stracilimy 2 podstawowych obroncow.
Kiko u mnie zyskal zaufanie i uwazam, ze przedluzenie z nim kontraktu to w tej chwili obowiazek wldarzy. I choc sam bylem ogromnym sceptykiem (delikatnie mowiac) to pani Marzeno, Panie Manuelu - zwracam honor.
|