Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 01.04.2017, 20:49
Nie chcieli przegrać......to jest glowna zasada trenera Ramireza....i proponuje do niej przywyknać.Obrona priorytet,i potem myslimy o ataku.

A co do meczu to Amika nie pokazala nic specjalnego,do tej pory nie stracili nawet punktu mi grali bardzo ofensywanie,takze remis jest dobrym wynikiem a zarazem sprawiedlliwym.

No nic ,teraz Nieciecza , awans a potem na kukurydzę
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując