Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#694
Stary 01.04.2017, 20:00
a moze po prostu sprobowac trojke - llonch - Brlek - Stilic czy Krzysiek ma jakis dozywotni abonament na gre w 1 skaldzie choc szczerze w tym ukladzie Stiolic wogole nie pasuje wg mnie , to cien zawodnika sprzed ostatniego pobytu w Wisle , szczegolnie ze Semir bedac gwiazda nic nie dawal w defensywie , dlatego nigdy go nie cenilem jako profesjonalnego pilkarza , nasza liga to nie real czy Farsa ze ofensywni sobie hasaja po boisku nie zwracajac uwagi na defensywe
Odpowiedz cytując