Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23700
Stary 01.04.2017, 19:55
mysle ze z Zaluska sie pozegnamy ....no chyba ze pojdzie po rozum do glowy i w tym wieku i chyba zarobionych pieniedzy za granica , nie bedzie tak bardzo zyłowal Wisly , szczegolnie ze to moze byc jego ostatni klub na regularna gre na niezlym poziomie ....wiem ze kasa jest najwazniejsza , i sie tym nie ludze , ale moze koles zbastuje z kasa na rzecz regularnego grania ( chyba - moge sie mylic ) pierwszy raz w zyciu jako nr 1 , osobiscie jestem za nim , ale nie za taka kase , az tak dobry to on nie jest
Odpowiedz cytując