Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1648
Stary 01.04.2017, 18:00
Drugi raz w ciągu 4 miesięcy klub może pochwalić się kompletem publiczności. Na nowym stadionie to nowość, podobnie jak komplet na meczu z Lechem Poznań.

Jedni powiedzą, że to zasługa głównie poprawy gry zespołu, inni lepszego zarządzania klubem, promocji, a jeszcze inni że to zasługa obu tych czynników.

Tak czy inaczej brawa należą się nowym sternikom klubu.
Po tej kolejce średnia frekwencja na naszym stadionie wzrosła z 12 866 do 14 098 widzów.

Krok po kroku wracamy na szczyt.
Odpowiedz cytując