|
Drugi raz w ciągu 4 miesięcy klub może pochwalić się kompletem publiczności. Na nowym stadionie to nowość, podobnie jak komplet na meczu z Lechem Poznań.
Jedni powiedzą, że to zasługa głównie poprawy gry zespołu, inni lepszego zarządzania klubem, promocji, a jeszcze inni że to zasługa obu tych czynników.
Tak czy inaczej brawa należą się nowym sternikom klubu.
Po tej kolejce średnia frekwencja na naszym stadionie wzrosła z 12 866 do 14 098 widzów.
Krok po kroku wracamy na szczyt.
|