|
Chaos, chaos, chaos. Chaos organizacyjny, wszedłem na mecz chyba w 15 minucie a przed bramkami było jeszcze dużo ludzi. Chaos w naszej grze. Gdy trzeba było uderzać to podawali, gdy trzeba było uderzyć to strzelali 2 metry nad bramką. Nie wygraliśmy ale punkt też trzeba docenić. Wygrać w Niecieczy i mamy górną ósemkę na 99%.
Serdeczne ch.j ci w du.e dla osoby, która rzuciła petardę na boisko. Powinni go złapać i dopie...ić taką karę aby zapamiętał na bardzo długo.
|