Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23694
Stary 01.04.2017, 14:20
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Załuska w pomeczowym wywiadzie sam powiedział, że nie skorzystali, więc Miga tutaj hameryki nie odkrył. Junco mówił w superpiątku, że przecież mają jeszcze czas na rozmowy. Nieskorzystanie z klauzuli nie oznacza braku nowego kontraktu.
No nie oznacza, ale przenosi argumenty na stronę zawodnika. Teraz to on i menedżer mogą dyktować warunki jeśli np. byłby po słowie z innym klubem. A jeśli zawodnik jest niepewny swojej przyszłości to różne głupoty mogą mu do głowy przyjść.
Odpowiedz cytując