Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 01.04.2017, 12:37
wester napisał(a):Wyświetl post
Cześć z tych osób wypisywała wyzwiska pod adresem trenera na twiterze oznaczając jego oficjalne konto. Kiedy zwracałem uwagę aby wstrzymali się z osądem bylem wyszydzany. Rozumiem osoby którym nie podobał się ten wybór ale niektóre komentarze przekraczały pewne granice dlatego ciężko jest mi obecnie czytać pochowały pod adresem Kiko od tych samych osób. Liczę że osoby, które obrażały wyciągną wnioski na przyszłość jak przyjdzie nowy zawodnik, nowy trener, nowy prezes itd po to aby podnieść poziom tego forum bo jest to obecnie śmietnik, w który rzadko można dokopać się do wartościowych wpisów.
Masz rację kolego - byłem nastawiony pesymistycznie. Teraz widzę pozytywy. Ty nigdy się nie mylisz?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując