Matejas_ napisał(a):

|
Gdy emocje już opadły można śmiało stwierdzić, że Kiko popełnił dwa błędy wystawiając do gry Boguskiego i Stilića. Gdyby Llonch i Zachara grali od początku na 100% coś byśmy strzelili.
|
Llonch i Zachara daliby jakość gwarantującą strzelenie bramki we wczorajszym meczu? Dobre. Dla mnie wystawienie Stilicia w pierwszym składzie to wielki plus dla trenera Kiko. Chcieliśmy grać ofensywnie i gdyby nie indolencja Boguskiego to mogliśmy strzelić jedną lub dwie bramki. Zachara dla mnie osobiście to w lecie powinien zostać sprzedany. Nie widzę w nim potencjału na taki zespół jakim jest Wisła.