Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 01.04.2017, 10:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tez obejrzałem i z przekroju całego komentarza Wegrzyna brzmiał on jak poznańska c..pa
Haha, weźcie bzdur nie gadajcie...

Co do meczu, moim zdaniem błąd w wystawieniem Stilicia, gdyż nic nie dał zespołowi, straciliśmy przez to Brleka, a środek przez nieobecność Lloncha spisywał się dość kiepsko.
Odpowiedz cytując