wester
Mądry człowiek wyciąga wnioski z błędów. (błędnych ocen) i zmienia zdanie pod wpływem faktów. Idiota trwa w błędzie na zawsze.
Ja akurat nie panikowałem jak Kiko się pojawił (ufałem Junco), ale robiąc komuś wyrzut że miał wątpliwości kim jest (z całym szacunkiem) no name z III ligi hiszpańskiej jest śmieszne. No chyba że Ty jesteś jasnowidzem
