Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 01.04.2017, 10:47
FraMat
Jedyna nadzieja, że Sobol zostaje.
Może nie da tego rozp..yć..
Dzimi
Zła decyzja zarządu.

Po pierwsze - Trener no name i z znikąd. W Polsce na tym poziomie rozgrywek trenerami są nauczyciele WF-u z pobliskiej szkoły średniej. Może w Hiszpanii jest lepiej, ale to nie poziom na ekstraklasę. Może będzie to jakiś nieodkryty talent, ale raczej dużo wieksze szanse, że będzie to nieporozumienie.
WitEk
Matko Boska...

szprotson
co tu sie odjebao !!
szprotson: skoro to jest trener "inni zrobia ,ten niewiele s.......i" to po choy jest to Hiszpan a nie Polak?

Merytoryczni kibice wczoraj, a dziś. Czy jeśli Kiko przegra dwa mecze to znowu będzie trenerem od W-fu ?
Ostatnio edytowane przez wester : 01.04.2017 o godz. 10:50.
Odpowiedz cytując