Temat
:
[XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lech Poznań, 31 marca, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2006
Offline
#
137
01.04.2017, 10:14
KOMINEK
napisał(a):
Oglądałem właśnie powtórkę i widać że Węgrzyn zaczyna mieć ból du..py że zaczynamy znowu o coś grać.
Juz myslalem ze mam paranoje. Ten Bednarek to jakas jego rodzina czy ma na niego ochote?
Laszi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Laszi
Znajdź inne posty napisane przez Laszi