Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 01.04.2017, 10:09
Oglądałem właśnie powtórkę i widać że Węgrzyn zaczyna mieć ból du..py że zaczynamy znowu o coś grać.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 01.04.2017 o godz. 10:12.
Odpowiedz cytując