|
Trzeba szanowac ten remis. Zwyciestw trzeba szukac w innych spotkaniach i dlatego mecz z Termalika bedzie niesamowicie ważny.
Slowo do malkontentów. Przypomnijcie sobie w jakiej dupie byliśmy na jesieni. Dostawalismy u siebie baty od Slaska, Ruchu, Baty od Arki, dostaliśmy w czape od sasiadki, a teraz ugralismy remis z przyszlym mistrzem Polski ( liczę że Legia nie zdobędzie kolejnego tytulu).
Lech gra obiektywnie najlepiej w tej lidze i za tydzień nie zdziwię sie jak rozgromi Legie.
Podobala mi sie zagrywka ze Stilliciem. Zaskoczylismy Lecha w pierwszej polowie swoja ofensywna gra. Gdyby Malecki, Boguski i Brozek mieli swoj dzien to Stillic zaliczylby 3 asysty.
Na druga polowe Lech juz wiedzial co ma grac i do momentu wejscia Lloncha myślałem ze bedzie katastrofa. Ewidentnie zostaliśmy w szatni, a pilkarze lecha dostali bure od trenera.
I slowo na temat Brleka. Jak sie jeszcze bardziej rozkreci w tej rundzie to w lecie juz sie z nim pozegnamy. To bedzie kawal piłkarza.
|