|
Masz racje Szprotson. Mi również bardzo podobały sie reakcje Kiko przy linii. Az ciężko pomyśleć , że ten gość trenowal tylko na ogórkowym poziomie. Widać jakąś taką jedność wielonarodową w drużynie...może to własnie nazywa się obecnie profesjonalizmem w piłce nożnej?
Tak krótko a tak obiecująco i efektywnie , hmm dziwne, naprawdę dziwne.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 01.04.2017 o godz. 09:44.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|