|
Tak naprawde pierwsze oceny Kiko powinny przyjsc za 3 spotkania. Na razie to wszystko niezle wyglada, ale możemy przegrac 3 spotkania i wyladowac poza grupa mistrzowska. Malo prawdopodobne, ale możliwe. Ufam ze tak nie bedzie i Junco przedluzy z nim kontrakt, a w fazie mistrzowskiej powalczymy o 3-4 miejsce.
|